Eyüp Belediyesi Genç Akademi

Ortadoğu Konuşmaları Başlıyor!
KATILIM FORMU
  • Kara Süleyman Tekkesi
  • 22 Mart 2016 / 22 Mart 2016
  • 19.00

 

Ortadoğu Konuşmaları Programı

 

Eyüp Genç Akademi bünyesinde gerçekleştirilen etkinliklerden biri olarak Ortadoğu Konuşmaları kapsamında ihtilaflı bir bölge olarak görünen, haber bültenlerinden kendisine sıkça yer bulan coğrafyayı uzmanlarının eşliğinde ele alıyor ve seminerler dizisi halinde farklı konu başlığı ve konuşmacılarla değerlendiriyoruz. Ortadoğu’nun tarihi, bugünü, geleceği, ihtilaf başlıkları, önemli olayların tahlili ve diğer birçok meseleyi Ortadoğu’yu ve Ortadoğuluyu daha iyi anlamak için tartışacağız. Ortadoğu Konuşmaları kapsamında ilk sunumu medya dünyasında Ortadoğu’nun dil, kültür, tarih, siyaset ve toplumsal durumuna sahip nadir uzmanlarından Sabah Gazetesi Dış Haberler Müdürü Taha Kılınç yapacak. Gelecek haftalarda Ortadoğu üzerine konuşmalar devam edecek.

 

Programın Konuşmacısı Kimdir?

 

Sabah Gazetesi Dış Haberler Müdürü Gazeteci - Yazar Taha Kılınç

 

 

Program Ne Zaman Başlayacak?

 

22 Mart 2016 / Eyüp Genç Akademi Kara Süleyman Tekkesi Salonu

 

Programın Süresi Ne Kadardır?

 

1 saat 30 dakika

 

Seminer Nasıl İşlenecek?

 

Seminer programı ilk olarak konuk konuşmacının sunumu ile başlayıp katılımcıların soruları ile devam edecektir. Konuşmacının sunumu için ayrılan süre 1 saat olup katılımcıların sorularına ayrılacak olan süre 30 dakika ile sınırlandırılmıştır.

 

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

 

Programa katılmak isteyenlerin ilk olarak bilgi sayfasında bulunan online katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Bu formun doldurulmasından sonra Eyüp Genç Akademi’den başvuru sahiplerine ulaşılacak ve program hakkında bilgilendirilecektir.