Eyüp Belediyesi Genç Akademi

“Para, Faiz ve İktisadi Hayata Yeni Öneriler” Semineri
KATILIM FORMU
  • Kara Süleyman Tekkesi
  • 26 Mart 2016 / 26 Mart 2016
  • 19.00

 

Seminer Programı Hakkında

 

Eyüp Genç Akademi bünyesinde gerçekleştirilen etkinliklerden biri olarak İktisadi İlahiyat programı kapsamında düzenlenecek olan “Para, Faiz ve İktisadi Hayata Yeni Öneriler” semineri günümüz iktisadi hayatın tehdit ve çıkmazlarını tüm yönleriyle ele almak üzere Melih Oktay, Yunus Ekşi, Ali Rıza Demircan’ın sunumu ile gerçekleştirilecektir.

 

Programın Konuşmacıları Kimlerdir?

Melih Oktay (Moderatör)

Yunus ekşi

Ali Rıza Demircan

 

Program Ne Zaman Başlayacak?

26 Mart 2016 / 19.00 / Genç Akademi Salonu

 

Programın Süresi Ne Kadardır?

1 Saat 45 Dakika

 

Seminer Nasıl İşlenecek?

Seminer programı ilk olarak konuk konuşmacıların sunumu ile başlayıp katılımcıların soruları ile devam edecektir. Konuşmacının sunumu için ayrılan süre 1 saat olup katılımcıların sorularına ayrılacak olan süre 45 dakika ile sınırlandırılmıştır.

 

Program, Katılımcılara Ne Kazandıracak?

Standart bir seminer programı olmanın ötesinde katılımcıların sunumundan sonra entegre bir şekilde katılımcıların soru soracağı ve yetkin kişilerce cevapların da verileceği programda katılımcılar paranın tarihi, finans sektörünün evrimi, günümüz ekonomik düzeninin çıkmazları, çeşitli yöntemlerle işlemlerine devam eden bankacılık sistemlerinin farklılık ve benzerliklerini ve geleceğe yönelik makul bir finans sisteminin tartışmalarına konuk olacaklar.

 

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Programa katılmak isteyenlerin ilk olarak bilgi sayfasında bulunan online katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Bu formun doldurulmasından sonra Eyüp Genç Akademi’den başvuru sahiplerine ulaşılacak ve program hakkında bilgilendirilecektir.